Dobra passa trwa

2W piątek 08.04.2022r reprezentacja dziewcząt klas 7 i 8 naszej szkoły wzięła udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej – Mistrzostwach Bytomia w Siatkówce Dziewcząt. No jak się finalnie okazało nasze siatkarki spisały się na medal i zdobyły dla nas srebro – Vice Mistrzostwo Bytomia w Siatkówce Dziewcząt . Ciężka praca na treningach oraz zajęciach SKS przyniosła skutek. Brawo dziewczyny!!! W reprezentacji naszej szkoły wystąpiły: Kasandra Winkler, Julia Michalczewska, Nicola Białkowska, Vanessa Kamińska, Oliwia Kuchta, Patrycja Szeliga, Otylia Barlik, Natalia Bydłoń, Julia Gas, Zuzanna Kapuścińska, Zuzanna Pluskota, Klaudia Szkiłądź, Victoria Stępień. Opiekunki reprezentacji: Bożena Polewiak i Agnieszka Respondek. Dziewczętom bardzo dziękujemy i gratulujemy!!!

Więcej na sportowej stronie szkoły – klik!