Dzień Czekolady

schoko-1W naszej szkole Dzień Czekolady świętowaliśmy 25 kwietnia. I choć w Polsce Dzień Czekolady przypada na 12 kwietnia, święto to obchodzone jest aż kilka razy w roku. Światowy Dzień Czekolady przypada na 7 lipca, 10 stycznia mamy Dzień Czekolady Gorzkiej, 28 lipca Dzień Czekolady Mlecznej, a 22 września Dzień Czekolady Białej.  Jaka by nie była: biała, mleczna, gorzka, z dodatkami, uwielbiana i doceniana jest na całym świecie. Również dla naszych uczniów Dzień Czekolady okazał się bardzo słodkim i kuszącym świętem. Była to okazja, aby zjeść lub wypić czekoladę, tak jak się lubi. Świętowaliśmy ten dzień na wesoło i w dobrym stylu. Uczniowie ubrali się w kolory czekolady, od białego do ciemnobrązowego i różowego. Dużo radości sprawiła uczniom degustacja w klasach czekoladowych słodkości. A klasy 1c i 3 b przedstawiły czekoladowe rymowanki - zapraszamy na szkolny kanał YT – klik!