Dzień Sportu klas 1-3

7Dziś zorganizowaliśmy Dzień Sportu dla naszych najmłodszych uczniów. O godzinie 9.00 Pani wicedyrektor Aneta Gaida otwarła imprezę na boisku szkolnym, a o godzinie 9.10 Pani Bożena Polewiak skończyła rozgrzewkę z naszymi zawodnikami. O godzinie 9.15 zostaliśmy przegonieni z boiska na dużą salę gimnastyczną, z powodu deszczu. Jednak pogoda nie przeszkodziła nam we wspaniałej zabawie. Na sali przeprowadziliśmy wszystkie zaplanowane wyścigi. Dzieci na koniec zgodnie stwierdziły że impreza była bardzo udana i zadowolone wychodziły z naszej sali.

Warto zaznaczyć, że dzięki Radzie Rodziców, każde dziecko otrzymało medal i słodki poczęstunek. Ponadto każda klasa otrzymała pamiątkowy dyplom z dzisiejszych zawodów. Dziękujemy naszym uczniom za zaangażowanie i kulturalne zachowanie. Dziękujemy Radzie Rodziców, oraz organizatorom dzisiejszego Dnia Sportu.