Witamy w Szkole Podstawowej nr 36 w Bytomiu

Dzień Sportu klas 7 i 8

0Dziś odbył się Dzień Sportu dla klas 7 i 8. Zaplanowaliśmy dla naszych uczniów dwa turnieje, siatkówka  lub tenis stołowy. Turniej tenisa stołowego wybrało 11 uczniów, graliśmy systemem brazylijskim. Po dwóch godzinach gier zwycięzcą turnieju został Adam Sadownik z klasy 7d, który pokonał w finale Sebastiana Nowakowskiego z klasy 7c. W meczu o 3 miejsce Paweł Lisiecki z klasy 7a pokonał Sandrę Chrapan z klasy 8b.

W turnieju siatkówki mistrzostwo zdobyli chłopcy, Nikolas Sztochel, Mateusz Delewski i Piotr Zieliński. Drugie miejsce zdobyły dziewczyny, Zuzia Kapuścińska i Otylia Barlik. Na trzecim stopniu podium uplasowała się drużyna klasy 7b, Julia Michalczewska, Kasandra Winkler i Nikola Białkowska. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale a wszyscy uczestnicy słodki poczęstunek. Dziękujemy organizatorom i uczestnikom dzisiejszego Dnia Sportu.