Dziewczęta wywalczyły III miejsce w turnieju unihokeja!

img_3138W we wtorek 26 października rozpoczęły się Igrzyska Dzieci w Unihokeju, w których nie zabrakło reprezentacji dziewcząt naszej szkoły – rocznik 2009 i młodsze.

Organizatorami turnieju przy współpracy MZS są nauczyciele wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej nr 36: pan A. Skorzec, pani B. Polewiak, pani M. Gogola.

Miejscem rozgrywek turniejowych jest nowo wyremontowana hala sportowa przy ulicy Strzelców Bytomskich.

Rozpoczęcie imprezy zaszczycił swoją obecnością  Pan wiceprezydenta Bytomia Adam Fras, który serdecznie powitał uczestników i życzył zawodniczkom przede wszystkim udanej zabawy.

Po powitaniu, rozpoczęto rozgrywki grupy A : SP 51, SP 36, SP45 – do dalszej fazy turnieju awansowała SP 51, oraz SP 36. W rozgrywkach grupy B wzięły udział : SPMS, SP 43, SP 3- do dalszej fazy turnieju awansowała SPMS, oraz SP 43.

Zaangażowanie naszych zawodniczek był naprawdę ogromne. Dziewczyny rozegrały kilka zaciętych meczy.    Ostatecznie zajęły wysokie  III miejsce!!!

W reprezentacji naszej drużyny III miejsce dla nas zdobyły;

Paulina Froin, Wiktoria Bober (B), Julia Knapik, Karolina Składny, Gabryiela Heflich, Lena Zając, Matylda Kosińska, Julia Fricowska,, Małgorzata Szeliga, Białek Dominika.
Przygotowanie reprezentacji – pani M. Gogola
Dziewczętom bardzo, bardzo dziękujemy i życzymy kolejnych sukcesów na arenie sportowej.