HOKEIŚCI ZSO 7 ZŁOTYMI MEDALISTAMI XXI OGÓLNOPOLSKIEJ OPLIMPIADY MŁODZIEŻY W SPORTACH ZIMOWYCH

mistrzhok1Zimowa Olimpiada jest już za nami, ale my ciągle jeszcze cieszymy się z sukcesu bytomskiej drużyny juniorów młodszych w hokeju na lodzie. Trzon ZŁOTEJ DRUŻYNY stanowią uczniowie oraz zeszłoroczni absolwenci Gimnazjum nr 3 w Bytomiu. Mimo przeciwności losu, które miały miejsce na początku tegorocznego sezonu, hokeiści ZSO nr 7 pokazali, że pasja, wytrwałość, systematyczne treningi, wyrzeczenia, wola walki, zgranie – prowadzą do sukcesu. Dziś z dumą pokazują złoty medal swoim bliskim, kolegom, koleżankom, nauczycielom i są dowodem na to, że można osiągać sukcesy i spełniać swoje marzenia, jeśli się tego bardzo pragnie. Chłopcy z III b gimnazjum są przede wszystkim wdzięczni trenerom i dzielą się swoimi przeżyciami z XXI OOM: „dzięki dyscyplinie i zorganizowanym treningom nie przegraliśmy żadnego meczu w turnieju i utrzymaliśmy dobrą passę dwudziestu pięciu zwycięstw. Najcięższym meczem dla nas była faza grupowa, mecz z Jastrzębiem,po ciężkim boju wygraliśmy po dogrywce 4:3. Po tym meczu wzmocniliśmy się psychicznie i uwierzyliśmy, że ten turniej może należeć do nas i tak doszliśmy do finału i zdobyliśmy złoto”.

Tabele wyników można obejrzeć na stronie: http://olimpiada.malopolska.pl/public/