II Zlot Samorządów Uczniowskich

zlot_su9W środę 21 marca 2018 roku wybrani członkowie naszego Samorządu Uczniowskiego 4 -7 SP oraz społeczności uczniowskiej: Vanessa Nowak i Julka Senaczek wraz z opiekunami: A. Respondek i B. Polewiak, wzięli udział w II ZLOCIE SAMORZĄDÓW UCZNIOWSKICH Szkół Podstawowych w Bytomiu. W tym roku imprezę zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 54. Hasło przewodnie imprezy to” Rozwijamy swoje pasje – dzielimy się nimi ”.

Każda uczestnicząca w imprezie szkoła przygotowała prezentacje, w których przedstawiła, w jaki sposób rozwijane są pasje uczniów w szkolnych murach. Przedstawiciele szkół wzięli udział w przygotowanych spotkaniach: „Ze sportem przez życie, warsztaty kulinarne, warsztaty motywacyjne pt. „Odkryj w sobie siłę do działania”, warsztaty z rękodziełem oraz warsztaty języka migowego. Wszystkie przygotowane spotkania warsztatowe cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników. Imprezie towarzyszyła wspaniała atmosfera, która pozwoliła zintegrować wszystkich uczestników Zlotu oraz pozwoliła na wymianę doświadczeń przy wspólnym stole.