IV Tydzień zdrowia i bezpieczeństwa w ZSO 7 uważamy za otwarty!

bezp1_3W pierwszym dniu uczniowie klas I i II gimnazjum wzięli udział w prelekcjach przygotowanych przez Panie Policjantki z Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu. Panie prelegentki uświadomiły uczniów o odpowiedzialności karnej osób nieletnich, przestrzegały młodzież przed rozsądnym wrzucaniem zdjęć i informacji do sieci, zwróciły uwagę, że już dzisiaj młodzi ludzie muszą zabiegać o swoje dobre imię i dbać o swoją przyszłość.

Dla najmłodszych, w tym pierwszym dniu „Tygodnia…”, odbyły się zajęcia ZUMBY, które prowadziły starsze koleżanki z klas 6 oraz III gimnazjum. Wytańczyli się za wszystkie czasy :)
W tym dniu przewidziano również prelekcje dla najmłodszych klas z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, prowadzone przez panią higienistkę.

Klasy 6 wyruszyły do Centrum Interwencji Kryzysowej.

Rozkręcamy się! Już jutro kolejne atrakcje!

Przypominamy wszystkim – dorosłym i młodszym:

JUTRO 30.05.2017r. w holu szkoły na parterze głosowanie na najlepszą fotkę zwierzaka! KAŻDY MOŻE ODDAĆ JEDEN GŁOS!

bezp1_1 bezp1_2 bezp1_3 bezp1_4 bezp1_5