Karnawałowe szaleństwo wśród najmłodszych w naszej szkole

img-20200220-wa0010Karnawał to czas świetnej zabawy , szaleństwa i tańca. Tak też było w naszej szkole na balu karnawałowym , który odbył się 20 lutego dla dzieci z klas 1-3. Nasza sala zamieniła się w piękną salę balową, na której nie zabrakło wirujących w tańcu znanych postaci bajkowych. Można było spotkać Spider-Mana, Batmana , królewnę, wróżki, sympatycznego klauna czy słynnych sportowców. Dominowały kolorowe kostiumy, ciekawe stroje. Mnóstwo świecących cekinów , błyskotek wprawiało nas wszystkich  w karnawałowe szaleństwo. W muzyczną podróż dookoła świata  zabrał nas pan Maszynista-animator , który z niespożytą energią muzycznym pociągiem przemierzał razem z dziećmi w najciekawsze zakątki świata prezentując charakterystyczne tańce danego regionu. W związku z tym nie mogło zabraknąć  słynnej i lubianej macareny, zorby czy kaczuszek. Było mnóstwo zabawy, radość  i uśmiech gościły  na twarzach dzieci a taki był właśnie cel tego balu karnawałowego. Dziękujemy dzieciom za piękną taneczną postawę na balu , panu Maszyniście -animatorowi za muzyczną podróż dookoła świata, wychowawcom  za piękne karnawałowe  dekoracje klasowe oraz rodzicom za słodki poczęstunek dla dzieci. Kolejny Bal Karnawałowy już za rok!  Nam muszą wystarczyć wspomnienia z tegorocznego balu.