Klasa 2a – klasa innowacyjna zmienia swój artystyczny wizerunek

mal6-maly„Jest na świecie tyle rzeczy, za które nie można zapłacić żadnymi pieniędzmi, tylko radością, pamięcią i dobrym słowem „Dziękujemy”.
Takie podziękowanie dziś chcemy skierować do rodziców klasy 2a, w szczególności do Państwa Aleksandry i Marcina Jasińskich- pomysłodawców zmiany wizerunku naszej klasy oraz głównego wykonawcy projektu pana Jerzego Staszczyka.
To dzięki takim ludziom, którzy poświęcają swój wolny czas dla dobra innych, możemy odczuwać radość, cieszyć się urokiem tego artystycznego dzieła. Okazana dobroć jest dowodem na to, że w tym trudnym dla nas wszystkich czasie nie pozostajemy sami w naszych codziennych zmaganiach. Wszyscy bardzo cieszymy się z nowego wyglądu naszej klasy a Wy zobaczcie sami.
To jeszcze nie koniec naszej klasowej metamorfozy o dalszych zmianach będziemy informować Was wkrótce.

Wdzięczni uczniowie klasy 2a z wychowawczynią