Koncert dla Rodziny – „Chodź, pomaluj mój świat”

dscn4401-sredniW piątek 31 maja nasza szkoła obchodziła niecodzienne święto. Połączyliśmy w jedno wielkie wydarzenie Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty wokalne, aktorskie, recytatorskie. Usłyszeliśmy piosenki, które śpiewali na tegorocznych konkursach i festiwalach, uzyskując wysokie miejsca i tytuły laureatów.

Wystąpili przedstawiciele poszczególnych klas, soliści, duety, zespoły, chóry. Podczas koncertu przeplatały się wszystkie emocje: od rozbrajającego śmiechu, przez zadumę, łzy zachwytu, na wielkiej radości wspólnego przeżywania kończąc.

Trudno zliczyć godziny spędzone na żmudnych przygotowaniach, ogrom pracy dzieci, nauczycieli, wspaniale zaangażowanych rodziców. Jedno jest pewne: cały ten wysiłek przełożył się na fantastyczny efekt. Wysoki poziom artystyczny prezentacji, malownicze dekoracje, bardzo dobre nagłośnienie – to wszystko spowodowało, że będzie to kolejne niezapomniane przeżycie dla nas wszystkich. A także przypieczętowanie naszej wielkiej, różnorodnej, ale zdolnej do wspólnych wspaniałych projektów wspólnoty SP 36.

W Galerii można obejrzeć zdjęcia. Filmik jest dostępny na szkolnym koncie Youtube.

Gratulujemy i dziękujemy!