Konkurs Czytelniczy- Wielka Liga Czytelników – mamy III i V miejsce!

wlc3W naszej szkole czytanie książek to codzienność i czysta przyjemność !

W czwartek 28 lutego 2019 r. uczennice naszej szkoły Michalina Filak (kl 2b), Milena Fesser (kl 4d) i Alicja Goczoł (kl 4a) oraz Julia Senaczek (kl. 8a) Katarzyna Sobczyk (kl. 8a) oraz Aleksandra Kocot (kl. 5a) wzięły udział w etapie powiatowym IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego Wielka Liga Czytelników. Miło nam poinformować, że Michalinka, Milena i Alicja zajęły 3 miejsce wśród bytomskich szkół, w kategorii klas 1-4. Wykazały się doskonałą znajomością przeczytanej książki oraz umiejętnością pracy w grupie.  Natomiast Julia, Kasia i Ola zajęły  piąte miejsce. Dziewczyny  udowodniły, że czytanie książek rozwija  naszą wrażliwość oraz wzbogaca wyobraźnię. A konkursy takie jak ten uczą, że praca zespołowa to klucz do sukcesu.

Warto dodać, że różnice w punktach między pierwszym a trzecim miejscem, które zajęły nasze dziewczyny,  były minimalne!

Gratulujemy i zapraszamy za rok!

wlc wlc2 wlc3 wlc5