Konkurs poetycki

img_20190530_10005030 maja świetlica szkolna zorganizowała XV Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny i Poetycki: ” W krainie zdrowia”. Wychowankowie bytomskich świetlic przybyli do naszej szkoły aby zaprezentować swoje talenty plastyczne i recytatorskie. Atmosfera była jak zwykle wspaniała, a humory dopisywały. Jury w składzie p. Małgorzata Makarowska-Wrzosek, p. Jadwiga Sobczak oraz p. Aldona Szkalska nagrodziły następujących wykonawców: I m. Marieta Tomaszewska Sp 45, II m. duet Jagoda Poterejko i Julia Wieczorek Sp 28, III m. Karolina Czech Sp 23. Przyznano również wyróżnienia dla Ryszarda Bartosińskiego Sp 45 oraz uczennicy naszej szkoły Michaliny Filak z kl.2b. Rozstrzygnięto również konkurs plastyczny w którym Michalina Filak, Emilka Marek i Nadia Michalak zajęły miejsca na podium. Serdecznie gratulujemy.