Konkurs – Żyj zdrowo – odżywiaj się kolorowo!

forW związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Walki z Otyłością ( 1 marca) ogłaszamy konkurs pod hasłem ” Żyj zdrowo – odżywiaj się kolorowo!” Otyłość jest poważną choroba cywilizacyjną wynikającą przede wszystkim ze złych nawyków  żywieniowych oraz braku ruchu, dlatego też tak istotna jest profilaktyka w tym temacie. Celem konkursu jest poszerzenie i utrwalenie wiedzy z zakresu prawidłowego odżywiania, którego jednym z ważnych aspektów jest dieta bogata w warzywa i owoce. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów naszej szkoły.

Tematem pracy konkursowej jest przedstawienie w formie plakatu, reklamy przykładu zdrowego i jak najbardziej kolorowego (ubranego w warzywa czy owoce) posiłku/ posiłków. Format pracy A4 – technika dowolna. Na prace konkursowe czekamy do 2 marca 2021.
Prace można składać w szkole na portierni lub przesłać w formie zdjęcia, skanu na pocztę  pani
B. Polewiak i K. Bodek.