Magiczny wieczór andrzejkowy

20191127_171111Andrzejki to jedyny dzień w roku, kiedy możemy oderwać się od codzienności i zanurzyć się w atmosferze wróżb i prawdziwej magii. Z tej okazji pod koniec listopada odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa dla klasa1-3.

W dniu tym sale lekcyjne zamieniły się w ,,sale wróżb”. Uczniowie mogli dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości: szczęście, pieniądze, czy może jakaś inna niespodzianka. Katalog wróżb był bogaty, każdy mógł znaleźć dla siebie coś wyjątkowego. Andrzejkowa zabawa nie mogła obejść się również bez słodkich ciasteczek. Dodatkową atrakcją smacznej przekąski były karteczki z andrzejkowymi wróżbami, przepowiadającymi przyszłość. Nie zabrakło też wspólnej zabawy w tradycyjnym kółku.

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Pamiętajmy jednak, że andrzejkowe wróżby to przede wszystkim dobra zabawa.