Mamy AWANS w SIATKÓWCE

img_20190108_100816W dniu dzisiejszym reprezentacja naszej szkoły z rocznika 2003-2005 wzięła udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt w ramach Mistrzostw Bytomia. Mecze fazy grupowej odbyły się w SP 45 w Bytomiu. Naszymi przeciwnikami była reprezentacja SP 37, SP 51, SP44 . Naszym  rozgrywkom towarzyszyło mnóstwo emocji zarówno  wśród zawodniczek jak i trenerek. Nasze siatkareczki stanęły na wysokości zadania i pokazały ducha walki. Pomimo braku możliwości przygotowania się do rozgrywek w związku z remontem dużej sali gimnastycznej spisały się na medal. Pokonały wszystkie przeciwniczki i awansowały z pierwszego miejsca w grupie do półfinałów. Kolejne mecze przed nami. Trzymamy kciuki. Reprezentacja SP 36 wystąpiła w składzie: K, Józefczuk, M. Grzesik, J. Skowronek, S. Plewnia, M. Gruszczyk, T. Korejwo, P. Uryszek, K. Heflich.
Opiekunowie reprezentacji: A. Respondek, B. Polewiak.