Mamy czytają dzieciom

20191205_080958Uczniowie klasy 1a włączyli się do akcji ,,Poczytaj mi mamo…” w ramach realizacji rozpoczętego projektu  Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa. Wszystkim powoli udziela się świąteczny nastrój dlatego mamy przeczytały  dzieciakom książeczkę pod tytułem ,,Zaczarowane święta” . Bardzo cieszymy się ,że w tak zagonionym okresie, przed pójściem do pracy znalazły czas, który poświęciły dzieciom. Wiemy, że dla dziecka najważniejszą osobą na świecie jest mama. Mama poświęcająca czas dzieciom  (w tym przypadku nie tylko własnym)jest cenna , ale mama czytająca dzieciom książki jest BEZCENNA. Wybór książeczki  był jak się okazało bardzo trafiony, bo dalszy ciąg przeczytała Magda – uczennica klasy 1a- córka jednej z Pań. Widać niedaleko pada jabłko od jabłoni. Cieszymy się, że zasiane ziarnko tak szybko zakiełkowało.