Mamy to! Złote Chłopaki z SP 36!

pppDziś, w środę 23.03.2022r reprezentacja naszej szkoły sięgnęła po Mistrzostwo Bytomia na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Chłopców- rocznik 2007-08. Chłopcy pokazali na co ich stać. Pokazali swoje umiejętności, które zdobyli na wf-ie, sks-ach czy treningach siatkarskich. A wygrało przede wszystkim wzajemne wsparcie, wzajemna motywacja oraz wiara we własny sukces. Poza tym mieli najlepszy Klub Kibica – pani Agnieszka Respondek oraz pani Bożena Polewiak wspierały chłopaków jak tylko umiały. I udało się! Brawo Chłopcy!!! Nasze szkolne Złotka wystąpiły w składzie:  Piotr Zieliński (C), Igor Łagowski, Mateusz Delewski, Kamil Lamparski, Dominik Sitko, Franciszek Marszałek, Kamil Niemczuk, Adrian Kłosek,  Marcel Hawryluk.

Dalej jesteśmy w grze!

Więcej na sportowej stronie szkoły – klik!