Moje polskie wakacje – mamy zwycięzców

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Miło nam ogłosić wyniki konkursu plastycznego „Moje polskie wakacje” organizowanego w ramach obchodów 100 lat niepodległości. Prace naszych uczniów potwierdzają, że Polska należy do najpiękniejszych państw na świecie, kryje w sobie wiele pięknych i ciekawych miejsc, które warto podczas wakacyjnych wędrówek odwiedzić.

Jury miało ogromny problem z wyborem tych najpiękniejszych i najciekawszych prac. Dzieła uczniów były wykonane różnymi technikami i każda z prac wykonana była z pomysłem. Ale jak to bywa w konkursach trzeba wyłonić tych najlepszych…

Oto nazwiska laureatów:

W kategorii klasy 1 – 3

Mateusz Paśnik klasa 2 b

Michalina Filak klasa 2 b

Zuzanna Hajduk klasa 2 a

Jakub Bazylkiewicz klasa  2 b

Paulina Wieczorek klasa 1 a

Gabriela Heflich klasa 2 a

Karolina Kowalkowska klasa 2 a

W kategorii klasy 4 – 8

Aleksandra Kocot klasa 5 a