Nakrętki dla Antosia

serceW tym roku szkolnym zbieramy nakrętki dla Antosia. Wszystkie zebrane nakrętki w naszej szkole zostaną przekazane Panu Karolowi, tacie Antosia.

Nakrętki składamy w pokoju nauczycieli wf. Przynieś korki na wf!!!

Antoś przyszedł na świat w marcu 2019 roku w stanie ciężkiej zamartwicy. Był reanimowany, następnie zaintubowany i wentylowany mechanicznie. W stanie skrajnie ciężkim przetransportowano go do szpitala, gdzie rozpoznano u niego Zespół Morgagniego-Adamsa-Stokesa (MAS), ciężkie niedotlenienie okołoporodowe, encefalopatię niedotlenieniowo-niedokrwienną, niewydolność wielonarządową, obustronne krwawienie dokomorowe, leukomalację okołokomorową, wodogłowie pokrwotoczne i z zaniku (30 sierpnia 2019 roku wszczepiono zastawkę komorowo-otrzewnowa) oraz cholestazę wewnątrzwątrobową… Jesteśmy także w trakcie diagnozowania  padaczki. Synek zmaga się również z niedowidzeniem korowym.

Czytaj więcej – strona sportowa szkoły