Parafiada 2022 – prezentacja SP 36

parafiada-12-czerwca-wystep-sp-36-1-stronaW niedzielę 12 czerwca muszla koncertowa w Parku Kachla wypełniła się licznie zebranymi mieszkańcami dzielnicy. Parafia NSPJ zorganizowała wspaniałe święto – była zabawa, piosenki, żywe instrumenty i występ znanego zespołu „Nie ma Go tu”. Zanim jednak muzycy pojawili się na scenie, nasza szkoła miała przyjemność zaprezentować swoją propozycję muzycznej zabawy: klasa artystyczna pani Aldony Szkalskiej wprowadziła nas w nastrój przyjaźni i serdeczności, a zespół pod kierunkiem pani Lilianny Woroniuk – Setli wyśpiewał szanty, piosenki turystyczne. Towarzyszył mu akompaniament uczniów i nauczycieli. Od lat w szkole działa zespół Razem – nauczyciele muzykujący wraz z uczniami na stałe już wpisali się w naszą szkolną rzeczywistość. Powspominajmy – zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego – klik!