Pierwszoklasiści na spektaklu „Znakpolis”

20191105_083650Tegoroczni pierwszoklasiści uczestniczyli w bezpłatnym spektaklu profilaktycznym pt. ,,Znakopolis” przygotowanym przez Urząd Miejski w Bytomiu we współpracy z Komendą Miejską Policji i Zespołem Szkół Administracyjno – Ekonomicznych i Ogólnokształcących w ramach realizacji Miejskiego Programu Zapobiegania Przestępczości oraz Ochrony Bezpieczeństwa Obywateli i Porządku Publicznego w Bytomiu na lata 2018- 2020. Z zainteresowaniem śledzili losy głównego bohatera, wczuwali się w jego przygody, a co najważniejsze wykazali się znajomością przepisów drogowych co pozwoliło doprowadzić do szczęśliwego zakończenia. Miejmy nadzieję, że uczniowie doskonale będą radzić sobie na drodze, a otrzymane odblaski będą przydatną pamiątką.