Piotr Nowak z klasy artystycznej jednym z najlepszych recytatorów w Bytomiu

29064494_1944673672510274_3337146451153531156_oOrganizatorzy miejskiego etapu Małego OKRu – Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Bytomiu – tak podsumowali dzisiejsze zmagania:

„Właśnie zakończyły się eliminacje rejonowe Małego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Wszyscy bytomscy recytatorzy zaprezentowali się świetnie i jurorzy mieli twardy orzech do zgryzienia, decydując o ostatecznym werdykcie.

W kategorii klas 0-III szkoły podstawowej nominację do eliminacji regionalnych uzyskał Piotr Szczurek (SP nr 46 Bytom). Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali również Oliwia Otożenko (SP nr 37 Bytom) oraz Piotr Nowak (SP nr 36 Bytom) .”

Piotr Nowak to uczeń klasy 1c. Jest to klasa artystyczna, nad którą opiekę wychowawczą sprawuje pani Aldona Szkalska. Cieszymy się bardzo z sukcesu Piotra. W każdej kategorii przyznawano tylko jeden certyfikat jako awans do kolejnego etapu oraz wyróżniono najlepszych, bez określania miejsc. Piotr znalazł się w dwójce wyróżnionych. Zyczymy w przyszłości wielu sukcesów na scenie!

Więcej na profilu MDK nr 1