Popisy adeptów innowacji językowej

20170608_120354W czwartek 8 czerwca uczniowie klasy IIIC zabrali nas w lingwistyczną podróż do Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejetności jezykowe i aktorskie z dużą dawka humoru, prezentujac utwory klasyczne jak i wspólczesne. Mogliśmy podziwiać Martynę Pawłowską i Bartka Korde jako romantycznych Romea i Julię, Konrada Drzymalskiego jako Hamleta, Mateusza Krzykawskiego jako Don Kichota, Dominikę Lukoschek i Agate Drozdz jako Dulcynee, Marcela Ciepiele jako Sancho Panze, Kacpra Kwietnia i Mateusza Krzykawskiego w piosence Shakiry dziewczyny Nicola Sieroń i Daria Hełmecka odtańczyły Flamenco, a Jakub Rydzewski, Wiktoria Zagórska i Tomasz Łotocki bawili nas w SchoolChefie w skład jury wcielili się Julia Kokoszka, Michał Pasek i Bartek Makieła,przedstawienie poprowadziły Dominika Kaczyńska, Aleksandra Martyna i Wiktoria Piskorz.Pozostała czesc klasy pomagała w stworzeniu scenariusza, a także dekoracji.