Prezentów nigdy za wiele

20191203_094722W ramach klasowych Mikołajek 3 grudnia uczniowie klas pierwszych i drugich uczestniczyli w przedstawieniu teatralnym „Piotruś Pan”, które miało miejsce w Bytomskim Centrum Kultury. Razem z głównymi bohaterami – Piotrusiem, Wandą i wróżką Dzwoneczkiem dzieci odwiedziły wyspę Nibylandię, gdzie poznały Zagubionych Chłopców,  śmiesznego wodza piratów – kapitana Haka  i pływającego za jego okrętem strasznego krokodyla z tykającym w brzuchu budzikiem. Byli też Indianie i mnóstwo zabawy, śpiewu i radości. Po zakończonym spektaklu aktorzy opowiedzieli dzieciom o swojej pracy w  teatrze. Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało i pomimo dalekiej drogi wróciliśmy do szkoły bardzo zadowoleni. W imieniu dzieci bardzo dziękujemy za tak wspaniały prezent.