Razem na Święta – podsumowanie akcji

pobrane-1Nadszedł czas podsumowania pięknej akcji Razem na Święta. Przypomnijmy, że jej celem było zachęcenie uczniów do działań charytatywnych i wsparcia osób potrzebujących w okresie przedświątecznym.  Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły udowodnili, że potrafią dzielić się dobrem z tymi, którzy tego potrzebują. Nie musieliśmy długo czekać na odzew. Poruszające są relacje dzieci o wzruszeniu, jakie  mogli zobaczyć u osób obdarowywanych.  Ileż radości potrafi sprawić samodzielnie wykonana ozdoba znaleziona na wycieraczce, kartka z życzeniami świątecznymi wrzucona do skrzynki, z której ktoś być może odbiera jedynie rachunki. Jakim zaskoczeniem były smakowite ciasteczka podarowane od serca. Szczególnie, że były to podarunki niespodziewane. Uczniowie  pamiętali również o nakrętkach dla Antosia czy bezdomnych zwierzakach.  Nie zapominajmy też o najważniejszym. Podarowując drugiemu coś od serca, wzbogacamy samych siebie.