Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu „MOJE AKTYWNE ŚWIĘTA”

img_20190131_094525Mamy zwycięzców ogłoszonego przed świętami konkursu „Moje aktywne święta”. Skierowany był on do wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły. Ich zadaniem było przedstawić w dowolny sposób jak aktywnie, czyli w ruchu i na sportowo spędzili świąteczne ferie zimowe. Pomysłów było wiele, jednakże najciekawszą formę prezentacji dostarczyli nam Aleksandra i Jaś Kocot. W związku z tym otrzymali oni dyplom i nagrody rzeczowe. Wszystkim,  którzy zaprezentowali nam swój sposób na aktywną formę świątecznego wypoczynku dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy.

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi zapraszamy do galerii prac naszych uczniów. Może komuś spodoba się jakaś forma spędzania czasu wolnego i wykorzysta ją w czasie wolnym.