Rozwijamy talenty – Tomek Cwinarowicz

tomekPasją ucznia naszej szkoły-Tomka Cwinarowicza z klasy IIIc gimnazjum jest chemia. Swoje kieszonkowe chętnie przeznacza na zakup sprzętu i odczynników chemicznych. Przeprowadza samodzielnie w domu eksperymenty. Chętnie prezentuje doświadczenia na lekcjach chemii i podczas pokazów na Dniach Otwartych Szkoły i Dniach Nauki w naszej szkole. Od drugiej klasy na zajęciach Koła Chemicznego przygotowuje się do udziału w konkursach przedmiotowych z chemii. Zakwalifikował się i będzie reprezentował naszą szkołę w drugim etapie Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii. Razem z koleżanką z klasy- Aleksandrą Martyną zakwalifikował się również do drugiego etapu Powiatowego Konkursu Chemicznego w Tarnowskich Górach, który odbędzie się w marcu.
Przed nim pracowite ferie, ale mamy nadzieję, że jego trud zostanie nagrodzony. Trzymamy kciuki i gratulujemy zainteresowań.