Spotkanie z poezją

bez-tytuluKażdy z nas, bez względu na wiek może zrealizować swoje marzenia. Zrozumieliśmy to podczas spotkania z p. Jackiem Paciochem, autorem tomiku wierszy „Dziecięce mądrości, czyli rymowanki z morałem”. Pan Jacek odczytał nam swoje ulubione wiersze, które kończyły się morałem. Opowiedział na też o swojej przygodzie z poezją. Dzięki Jego opowieściom, które były zabawne, ale i pouczające, zrozumieliśmy, że w każdym wieku możemy realizować swoje pasje, tworzyć poezję lub ciekawe opowieści. Pomysły do pisania dostarczyć nam może otaczający nas świat. Warto również często zaglądać do biblioteki i każdą wolną chwilę spędzać z książką, dzięki której rozwija się nasza wyobraźnia.  Spotkanie z poetą było dla nas nowym i bardzo ciekawym doświadczeniem.