Sukcesy Zuzi Waśkiewicz

zuzia3Nasza Zuzia Waśkiewicz zdobywa kolejne laury. Gratulujemy serdecznie tym bardziej, że są to miejsca w pierwszej trójce laureatów:

26.04.2017 Wojewódzki Konkurs Piosenki Religijnej „Pieśń niesiemy w darze” – w Gliwicach – wyśpiewała 1 miejsce w kategorii I – III. Zaśpiewała piosenkę ” Każdy może być święty”. To właśnie ten utwór w wykonaniu naszej Zuzanny porwał nawet przewodniczącego jury do tańca…

15.05.2017 Bytomski Konkurs Piosenki Religijnej – tam uzyskała 3 miejsce w kategorii I – III. Zaśpiewała piosenkę: „Ma 14 lat, mówi Bogu TAK’. Była dzielna, mimo choroby poradziła sobie świetnie.

16.05.2017r. uzyskała 3 miejsce w kategorii Szkoły Podstawowej w Festiwalu Piosenki Maryjnej ” Śpiewajmy naszej Pani” w Piekarach Śląskich . Również zaśpiewała piosenkę: „Ma 14 lat mówi Bogu TAK.” Jako „Marianka” spisała się na medal.

zuzia6 zuzia zuzia1 zuzia2 zuzia3 zuzia4 zuzia5