ŚWIAT W OBIEKTYWIE na zajęciach innowacyjnych w kl. 2a i 3c

logo_465x320Uczniowie klasy 2a i 3c o profilu artystycznym w ramach swoich zajęć poznają różne dziedziny sztuki. Tym razem tematem ich zainteresowania stała się Fotografika.  Swoje pierwsze kroki w dziedzinie fotografii skierowali na zdjęcia  autoportretowe czyli tzw. popularne selfie. Wszyscy robimy sobie zdjęcia, ale czy jesteśmy z nich zadowoleni? Otóż dobre selfie, jak przekonali się mali artyści to również nie lada sztuka! Warto, pamiętać o kilku zasadach profesjonalistów:

• Zwróć uwagę na światło.
  • Unikaj flesza.
  • Dobierz tło i akcesoria.
  • Wytrzyj kamerkę.
  • Delikatnie opuść głowę
  • Uśmiechnij się, zrelaksuj, pomyśl o czymś przyjemnym.

Czy te zasady przyswoili sobie już mali artyści z klasy 2a i 3 c ?? Oceńcie sami oglądając film z ich udziałem – klik! Jest to również wspaniała okazja do poznania uczniów tych klas. Może rozpoznacie ich dzięki selfie.