Święto teatru w naszej szkole

teartr127 marca obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Teatru. Uczciliśmy ten dzień w wyjątkowy sposób. Dzieci uczestniczące w kółku teatralnym „Promyki radości” przygotowały przedstawienie pt. „W poszukiwaniu szczęścia”. Swój talent zaprezentowały uczniom klas szóstych. Spektakl brał również udział w Przeglądzie Teatralnym organizowanym przez Chorzowskie Centrum Kultury. Gościliśmy w murach naszej szkoły profesjonalne jury, które oceniało występ oparty na biografii Hansa Christiana Andersena. Historia opowiedziana przez naszych młodych aktorów uczy, jak ważne są w życiu marzenia i wiara w ich spełnienie. Jeśli tylko znajdziemy w sobie iskierkę nadziei, możemy osiągnąć sukces i cieszyć się życiem.