Szlachetna Paczka, czyli weekend cudów już za nami

szlachetna9Akcja Szlachetna Paczka zakończyła się sukcesem!!! To dzięki Wam zagościł uśmiech na twarzy pani Cecylii. Z niedowierzaniem obserwowała wnoszone do jej mieszkanka paczki. Było ich… 22. Tak, tak… Wasza szczodrość jest niewyobrażalna. Dzięki Waszej ofiarności te święta będą radosne. Pani Cecylia na moje ręce przekazała podziękowania wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i dyrekcji za przekazane jej dary:

„Moi Kochani, dziękuję Wam za te paczki, z których się bardzo cieszę. Dziękuje pani Dyrektor, wszystkim nauczycielkom i nauczycielom, a także wszystkim kochanym dzieciom, które się do tego przyczyniły. Niech Pan Bóg ma Was w swojej opiece”

Radość w oczach tej starsze pani była tak szczera i prawdziwa, że skłania do stwierdzenia, że WARTO BYŁO! Zapraszam do obejrzenia zdjęć .

DZIĘKUJĄ KOORDYNATORZY: MARIOLA POZOWSKA I PATRYCJA GĘBCZYK