Walentynki w naszej szkole

wal1

Dzień świętego Walentego

To dzień dobry dla każdego!

W tym dniu wszyscy to wyznają

Że chcą kochać i kochają!

14 lutego upłynął w naszej szkole w kolorach czerwieni, w atmosferze miłości i przyjaźni. Wszystko to z okazji Walentynek-święta miłości i przyjaźni. Jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową dla klas 4-8. Uczniowie przygotowali serduszka i kartki walentynkowe wyrażając w ten sposób swoje sympatie do koleżanek i kolegów.

Następnie walentynkowe Amorki odpowiednio posegregowały pocztę i rozdały wszystkim adresatom. Pod serduszkowym drzewkiem miłości można było zrobić pamiątkowe zdjęcie. W tym radosnym dniu nie mogło zabraknąć słodkości-lukrowane pierniczki w kształcie serduszek, lizaki z walentynkowymi życzeniami gościły w naszych klasach.

W klasach 1-3 wybrano Walentynkowego króla i królową a starsze klasy uczciły to święto w formie Walentynkowej dyskoteki. Pełni pozytywnych wrażeń z utęsknieniem czekamy na kolejne Walentynki, które już za rok!