Walentynki w naszej szkole

20240214_180745_000014 lutego w naszej szkole obchodzono Walentynki. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował „Pocztę walentynkową „za pomocą, której można było przesłać kolorowe kartki walentynkowe  swoim ulubionym kolegom i koleżankom jako dowód sympatii i życzliwości .To wyjątkowy dzień pełen radości, ciepła i serdeczności.
Walentynkowe  Amorki  wzorowo sprawowały swoją pieczę nad „Walentynkową pocztą”aby pod właściwy adres dotrzeć  i przekazać  tę wyjątkową kartkę.
W tym radosnym dniu nie mogło zabraknąć słodkości-lukrowane pierniczki w kształcie serduszek, lizaki z walentynkowymi życzeniami gościły w naszych klasach.
Najważniejszą mądrością płynąca z obchodów tego święta jest to, by życzliwość i sympatia do naszych koleżanek i kolegów towarzyszyła nam na co dzień, a nie tylko od święta. 20240214_175317_0000