Wielki sukces w turnieju Dzieci rodzicom – rodzice dzieciom

nowa-galeria-6557982W sobotę 17 grudnia w hali sportowej Na Skarpie odbyła się kolejna edycja turnieju RODZICE – DZIECIOM, DZIECI – RODZICOM, w której i my mieliśmy przyjemność wystąpić. Jak zawsze nasi kochani rodzice nas nie zawiedli w wraz z uczniami Gimnazjum nr 3 podjęli wyzwanie na boisku. Dzięki temu zdobyliśmy puchar, sprzęt sportowy dla uczniów naszej szkoły oraz satysfakcje z wygranej. Bardzo chcieliśmy podziękować organizatorom z zaproszenie , a reprezentacji naszej szkoły – rodzicom i dzieciom za zwycięstwo. BRAWO RODZICE=BRAWO UCZNIOWIE!Dziękujemy również panu Adamowi Skorcowi za podjęty trud trenera – selekcjonera naszej reprezentacji.
Drużyna wystąpiła w składzie:
tatusiowie: Adrian Hływa, Dariusz Juszczak, Wojciech Rydzewski ,Krzysztof Tyński, Robert Szczagiel, Bartosz Kura;
uczniowie: Jakub Rydzewski, Kacper Kwiecień, Jan Szydłowski, Kamil Matysiak, Mirosław Piątek, Marcin Sieradzki, Przemek Bagiński, Marcel Ciepiela, Wiktor Hływa
Dziękujemy! Dziękujemy! Dziękujemy!