Wielkie głosowanie w ramach Dnia Nauki!

konW ramach Dni Nauki w naszej szkole odbył się konkurs na plakat pt: „Wielkie odkrycia, wielcy Polacy”. Otrzymaliśmy 20 wspaniałych prac. Zwracamy się z apelem do całej społeczności szkolnej o udział w internetowym głosowaniu na najlepszy plakat. Prace zostały podzielone na dwie kategorie – uczniowie klas 1 – 3 oraz uczniowie klasy 4 – 8. Uczniowie oraz nauczyciele otrzymają na skrzynkę Librusa link do głosowania. Należy oddać jeden głos na wybraną pracę w dwóch kategoriach. Zagłosować można tylko jeden raz. Prace naszych uczniów prezentujemy na stronie internetowej oraz na korytarzu na parterze szkoły. Każda praca jest podpisana imieniem i nazwiskiem twórcy.

Głosowanie rozpocznie się w piątek (23.10) o godzinie 15.00, a zakończy w środę (28.10) o godzinie 18.00.

Zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy!