Wiosna w klasie 2c językowo – artystycznej

zdjecie-glowneWiosna na dobre zawitała w klasie 2c. Uczniowie poznali różne słowa i zwroty związane z  tą porą roku. Aby powitać Panią Wiosnę, przygotowali plakaty i motyle z origami. Jako, że słońce świeci coraz mocniej, uczniowie nabrali ochoty na spróbowanie nowych potraw. W tym celu udali się do symbolicznej restauracji, w której na zmianę wcielali się w role klientów i kelnerów i zamawiali przepyszne dania i smakołyki. 12 marca w atmosferę przyjaźni i wspomnień  zostały przeniesione rodziny uczniów, dla których zostało przygotowane specjalne przedstawienie w języku angielskim, którego morałem jest to, że każdy z nas ma swoje miejsce na świecie i zawsze znajdą się ludzie, którzy będą nas wspierać. Inscenizacja jest naszym podziękowaniem dla Państwa, cudownych rodziców, dziadków, rodzeństwa, którzy bardzo wspierają zarówno naszych uczniów jak i nas nauczycieli, a dzięki ich trudom nasi uczniowie czują się wartościowymi ludźmi.