Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole

20191206_100304Wielkimi krokami  przybył wreszcie do Nas  Gość długo wyczekiwany przez dzieci. Charakterystyczny odgłos dzwonków  i pojawia się On- święty Mikołaj w asyście pomocników -aniołków , śnieżynek oraz przeszkadzających diabełków.   Taka właśnie atmosfera gościła w naszej szkole  w piątek 6 grudnia. Dzieci aby podkreślić ważność wizyty św. Mikołaja ubrały strój mikołajkowy.  Święty Mikołaj odwiedzał dzieci , obdarowywał prezentami ale zaglądał również we wszystkie zakątki szkoły by dzielić się radością  z drugim człowiekiem a w zamian otrzymywał cieple słowa płynące z piosenek , wierszy , które przygotowały dzieci w klasach 1-3 na powitanie Mikołaja. Aby uwiecznić wizytę św. Mikołaja w naszej szkole poprosiliśmy go do wspólnego zdjęcia wśród dzieci.
To była naprawdę wyjątkowa wizyta Wyjątkowego Gościa , która pozostanie na długo w naszej pamięci.