Wojewódzki konkurs plastyczno – fotograficzny „ZWIERZAKI – SŁODZIAKI” 2019

unnamedZapraszamy do zapoznania się z warunkami udziału w konkursie:

1. Konkurs plastyczny dla uczniów 1 – 8 szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum.

2. Konkurs fotograficzny dla uczniów 4 – 8 szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum.

3. Tematem prac plastycznych i fotograficznych muszą być zwierzęta przedstawione w różnych sytuacjach i miejscach (w środowisku naturalnym, a także zwierząt hodowlanych i domowych).

4. Każdy uczestnik może przedstawić jedną pracę plastyczną lub jedną pracę fotograficzną.

- praca plastyczna formatu A4 lub A3 wykonana dowolną techniką płaską (prace wykonane na szkle lub drewnie nie będą brane pod uwagę).

- praca fotograficzna – fotografia w formie papierowej o wymiarach 15 x 21 cm oraz zdjęcie w formie elektronicznej opisane imieniem i nazwiskiem autora oraz tytułem pracy dołączone jako załącznik.

5. Prace należy przekazać do 8 kwietnia 2019 roku nauczycielom wychowawcom (klasy 1 – 3)  lub nauczycielom przyrody, biologii lub geografii (klasy 4 – 8 SP i III G).