Wycieczka klasy 1c na ściankę wspinaczkową

zdjecie6Z okazji Mikołaja nasza klasa wybrała się do Centrum Wspinaczkowego Skarpa w Bytomiu. Po krótkim szkoleniu wszyscy uczestnicy mogli już wspinać się na szczyt – lecz nie było to takie proste i wymagało dużej siły rąk oraz sprawności fizycznej. Część grupy radziła sobie lepiej, inni zaś woleli prostsze tory wspinaczkowe, jednak każdy był bardzo zadowolony z takiej formy spędzania czasu wolnego. Dodatkowymi atrakcjami było spotkanie z Elfem, który rozdał nam portret Mikołaja i w podziękowaniu za upominki wyklejaliśmy jego postać. Zmęczeni po całym dniu atrakcji udaliśmy się w drogę powrotną. Wszyscy bawili się świetnie i szybko zrodził się pomysł, aby powtórzyć taki wypad. Dzień mikołajkowy uważamy za udany. Zapraszamy na krótką relację fotograficzną.