Wyjątkowy czas – wyjątkowa moc życzeń świątecznych w okresie pandemii.

20201223_143956 20201223_140742Za nami najpiękniejsze święta – Święta Bożego Narodzenia, jakże odmienne w tym roku w porównaniu do lat ubiegłych z powodu pandemii, która zabrała nam bliskość, bezpośredni kontakt z rówieśnikami.  Lecz nie zabrała naszej polskiej tradycji- dzielenia się dobrym słowem przy składaniu sobie świątecznych życzeń.

Te świąteczne życzenia w tym roku miały szczególny wydźwięk i szczególną moc. W naszej szkolnej społeczności życzeń popłynęło wiele: na klasowych wirtualnych wigiliach, na spotkaniach świątecznych online. To były bardzo wzruszające chwile choć odbywały się w wirtualnej przestrzeni.
  Pomysłów było bardzo wiele, aby „Być Razem na te Święta pomimo pandemii.
 Uczniowie klasy 1a- klasy artystycznej podzielili się dobrym słowem w formie życzeń wykonując przepiękne karty okolicznościowe o tematyce świątecznej, które spłynęły do wychowawcy i stanowiły wyjątkowy dar wdzięczności i symbol bożonarodzeniowy w dzieleniu się dobrym słowem, które wypływało z serca każdego dziecka.
 Przepiękne karty świąteczne były niepowtarzalne i stanowiły wyjątkową galerię świątecznych prac klasy 1a
 Zresztą oceńcie sami.
Przed nami wielkimi krokami zbliża się Nowy Rok
W imieniu najmłodszych dzieci naszej społeczności szkolnej
Życzymy wszystkim Nauczycielom, Rodzicom i dzieciom:
Marzeń, o które warto walczyć
Radości, którymi warto się dzielić
Przyjaciół, z którymi warto być
Nadziei, bez której nie da się żyć!