Zajęcia z języka angielskiego w klasie 6a

6a-bNajpopularniejszy język na świecie i najczęściej wybierany do nauki jako język obcy to zdecydowanie  język angielski. Stał się on niejako językiem globalnym, stanowiącym uniwersalną platformę komunikacji pomiędzy osobami z różnych krajów w świecie polityki, biznesu, rozrywki, sportu i nauki. Szacuje się, że językiem angielskim posługuje się około dwóch miliardów osób na świecie. Aby dobrze jednak posługiwać się językiem należy dużo mówić w tym języku, który chcemy umieć. Uczniowie klasy 6a na zajęciach utrwalają swoja wiedzę  prowadząc konwersacje w języku angielskim. Dzięki użyciu pomocy dydaktycznych, uczniowie przełamują swoje lęki i chętniej się odzywają, wystarczy tylko chcieć, aby mówić.