Zapachniało piernikami i igliwiem

To było wyjątkowe wydarzenie, w które zaangażowali się uczniowie, nauczyciele i rodzice dzieci.

Były pyszne pierniczki posypywane lukrem, piękne bombki, stroiki, kartki świąteczne i jeszcze wiele, wiele innych świątecznych dekoracji.

kiermasz

Celem naszego kiermaszu jest promowanie produktów lokalnych, podtrzymywanie oraz upowszechnianie tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych wśród lokalnej społeczności. Kiermasz jest okazją do rozwijania dziecięcej inwencji  i pomysłowości twórczej, integrowania dzieci i ich rodziców podczas wspólnego wykonywania dekoracji, ozdób świątecznych, kartek, itp.

W tym roku kiermasz odbył się we wtorek, 6 grudnia. Bardzo serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i zaangażowanie całej szkolnej społeczności.