„Znakopolis” dla pierwszaków

rozbark116 listopada klasy pierwsze zostały zaproszone do Teatru Tańca i Ruchu Rozbark na przedstawienie profilaktyczne „Znakopolis”. Na scenie występowali uczniowie klas policyjnych bytomskiej szkoły przy ulicy Webera. Przed spektaklem dzieci przywitał znany wszystkim Sznupek oraz Pani Policjantka. Pierwszoklasiści dowiedzieli się o bezpieczeństwie, regułach zachowania podczas drogi do szkoły i powrotu do domu.  Przypomniano im numery telefonów alarmowych oraz zwrócono uwagę na elementy odblaskowe. Wszystko przedstawione było w zabawny i rozśpiewany sposób. Po spektaklu nasi najmłodsi zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia z aktorami i Sznupkiem. Oczywiście nad bezpieczeństwem i porządkiem całej imprezy czuwali uczniowie z policyjnej szkoły.