21 listopada – Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

grafika1Już w najbliższy wtorek uśmiech i życzliwość opanują naszą szkołę! :) W tym dniu każdy będzie mógł podarować lub zatrzymać dla siebie kolorową „zrywkę”, która przypomni o sile dobrego słowa. :) Tuż za szkolnym progiem na uczniów czekać będzie Kolorowe drzewo Życzliwości, którego korona będzie wypełniana przez uczniów dobrymi słowami i pozytywnymi myślami.

W ramach obchodów ogłoszony został również szkolny konkurs dla klas 4-6 oraz 7-III na najpiękniejszą i najciekawszą kartkę z pozdrowieniami dla wybranej osoby. Kartki powinny mieć maksymalnie wielkość formatu A5 i mogą być wykonane dowolną techniką. Oceniane będą: estetyka, kreatywność oraz treść i poprawność zawartych pozdrowień. Najlepsze prace zostaną nagrodzone! Kartki składać można w terminie: 21 – 24 listopada. Powodzenia!!!

grafika-2 grafika1 moje-zrywki