Uroczyste pasowanie pierwszaków

pasowanie4630 października 2017 r. w obecności rodziców, nauczycieli, zaproszonych gości i przyjaciół szkoły odbyło się Pasowanie Pierwszaków. Nim jednak nasi najmłodsi uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie, musieli zaprezentować się w piosence, wykazać wiedzą ogólną oraz umiejętnościami takimi jak np., sznurowanie butów czy kreślenia znaków literopodobnych. Wszystkie zadania wykonali na medal, co potwierdziła komisja złożona z przedstawicieli rodziców pod przewodnictwem p. dyrektor Izabeli Kawy. Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości i wykonaniu pamiątkowych zdjęć nowo pasowani uczniowie naszej szkoły udali się do klas na słodki poczęstunek. Życzymy im wielu sukcesów w postępach w nauce i zachowaniu oraz samych radosnych dni spędzonych w naszej szkolne, rodzicom natomiast dumy z ich pociech.