Nasze misie, miśki, misiaczki

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo “czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!” W naszej szkole Światowe Święto Misia obchodziliśmy 24 listopada. Słodkie te nasze szkolne pluszaczki :)

A oto jak wyglądało święto u najmłodszych:

Szarość i monotonię codziennej rzeczywistości szkolnej wśród najmłodszych przełamały w dniu dzisiejszym w naszej szkole obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia, które przypadają na dzień 25 listopada, w które to obchody włączyła się również klasy najmłodsze. W Galerii znajdziecie zdjęcia trzech najmłodszych klas: 1c, 3a i 3b.

Dziś każde dziecko przybyło do szkoły w asyście swojego najlepszego przyjaciela z dzieciństwa- Pluszowego Misia- zawsze wiernego i oddanego przyjaciela, któremu można powierzyć swoje sekrety i poczuć się bezpiecznym.

To Pluszowy Miś swięcił dziś trymfy wśród najmłodszych na szkolnych korytarzach , przerwach i lekcjach. Dziś dzieci szczególnie się tuliły do swoich misiów i dzieliły wrażeniami w piosence , tańcu i uwiecznieniu podobizny swojego przyjaciela w plakatach.

Również na lekcji z języka angielskiego hasłem przewodnim były opowieści pt:”Our Teddy Bear”.

Nie zapominajmy że Pluszowy Miś to nie tylko przyaciel dzieci, również dorośli często wracają do wspomnień z dzieciństwa- do swoich ulubionych misiów, często potarganych , przykurzonych , troszeczeczkę zapomnianych …by znów na nowo poczuć smak dzieciństwa.

Warto celebrować takie chwile!

W Galerii zobaczycie także misiowe zdjęcia klas 2a i 3e.