Uczciliśmy rocznicę uchwalenia konstytucji 3 maja

11-copy30 kwietnia odbyła się akademia z okazji święta Konstytucji 3 Maja. Uczniowie klas siódmych i II B gimnazjum przygotowali mały spektakl w oparciu o teksty poetyckie, muzykę filmową i pieśni śpiewane przez chór szkolny.

W przedstawienie zaangażowali się uczniowie z klasy 7b: Kaja Heflich, Kacper Wcisło, Kacper Kawka, Paweł Wiśniewski, Daniel Gocyła, z klasy 7c: Julia Urbańska, Emilia Białek, Tomasz Pieszko, Kinga Czarnik, Wiktor Hływa, Dawid Borowski, z klasy II b gimnazjum: Aleksandra Poźniak, Oliwia Gąsecka, Magdalena Grzesik, Klaudia Józefczuk, Przemek Penkin, Oliwia Reszkiewicz, Julia Skowronek. Akademię przygotowali uczniowie pod okiem p.Anety Jendros i p.Joanny Kurpiel, a oprawę muzyczną – chór szkolny pod kierunkiem p. Lilianny Woroniuk-Setli.