„Kraina bajek” – prezentacja klasy innowacyjnej

resized_20180607_163442_34838 czerwca w naszej szkole klasa 4a zorganizowała dla swoich rodziców i dziadków, w ramach innowacji „Okno na świat- język, kultura media” przedstawienie pt: „Kraina Bajek”. Uczniowie zabrali nas w świat bajek i zaprezentowali się w dwóch odsłonach.W pierwszej w rytmie skocznych i tanecznych piosenek odwiedziliśmy między innymi Jasia i Małgosię, Babę Jagę , Króla, Czerwonego Kapturka, Kota w butach i wiele innych, a w drugiej uczniowie zaprezentowali swoje wiadomości lingwistyczne, odtwarzając wierszyki Jana Brzechwy po angielsku oraz bajkę o Czerwonym Kapturku w wersji anglojęzycznej. Każdy dobrze się bawił, a występ bardzo wszystkim się  podobał. I kto powiedział, że bajki są tylko dla najmłodszych?